وب و نرم‌افزار

وب و نرم‌افزار

ما در بخش نرم‌افزار دیده بان نت از بدو تاسیس هدفمان مرتفع کردن نیازهای نرم‌افزاری دیده بان نت و شرکت‌های وابسته به آن بود ولی در حال حاضر با گسترش فعالیت های خود، در حوزه طراحی و توسعه‌ی پروژه‌ های تحت وب به مشتریان خود خدمت‌رسانی می‌کنیم. مشتریان ما از مجموعه ‌ای از سازمان‌ها و ادارات دولتی، شرکت‌ها و ارگان‌های خصوصی و اشخاص حقیقی و حقوقی  را در برمی‌گیرد.

در زمینه‌های طراحی و توسعه وب‌سایت، نرم‌افزارهای تحت وب و نرم‌افزارهای تلفن‌های هوشمند تخصص داریم و برای پیاده سازی پروژه‌ها از تکنولوژی های روز دنیا که اغلب آزاد و متن‌باز هستند استفاده میکنیم.

هدف ما توسعه ابزارهایی است که ضمن کارآمد بودن و برطرف کردن نیاز مشتری، تجربهٔ لذت بخشی باشند برای کاربرانی که از آن‌ها استفاده می‌کنند و باور داریم که با کمک افراد شایسته‌ای که در کنارمان مشغول به کار هستند می‌توانیم به این مهم برسیم.

در طول سال‌ها فعالیت مهم‌ترین تمرکزمان برروی اکتساب منافع مشترک میان خود و مشتری بوده‌ است. با دقت و ریزبینی بالا خواسته‌های مشتریانمان را نیازسنجی کرده‌ایم تا مبادا خروجی ابزاری غیر از آن باشد که مشتری نیاز دارد. در تمام مراحل کار تعامل دوطرفه و سازندهٔ خود با مشتری را حفظ کرده و جلب رضایت مشتری را اولویت خود قرار داده‌ایم. در بخش نرم‌افزار دیده بان نت به خوبی ارزش نیروهای انسانی که سرمایه‌ی مجموعه هستند را می‌دانیم و برای تک تکشان اهمیّت قائلی و از اضافه شدن نیروهای خلاق و بااستعداد به تیممان استقبال می‌کنیم. اگر علاقه‌مند به همکاری با مجموعهٔ ما هستید می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید. خودتان را معرفی کنید و از تجارت کاریتان مختصری برایمان بگویید. اگر مناسب کار در مجموعهٔ ما بودید در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.