درباره ما

درباره ما

گروه فناوری اطلاعات دیده‌بان نت در سال ۱۳۸۳ با هدف توسعه خدمات اینترنت و فناوری اطلاعات تاسیس گردید. فعالیت اصلی این گروه، ارایه خدمات اینترنت پرسرعت متمرکز گردیده و با تکیه بر دانش و تجربه نیروهای متخصص خود سعی در توسعه فناوری‌های جدید و گسترش آن در سطح کشور نموده است.گروه دیده‌بان نت در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود در زمینه ارایه خدمات اینترنت پرسرعت را آغاز نمود و در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ مجوز ISP از سازمان تنظیم مقررات رادیویی گردید. در حال حاظر، گروه دیده‌بان نت دارای بیش ۱۵۰۰۰ هزار مشترک اینترنت پرسرعت بوده که برمبنای بسترهای متنوع Wireless.LTE.ADSL از خدمات اینترنت استفاده می‌کنند. گروه دیده‌بان نت دارای مجوز ServCo کشوری به شماره ۱۰۰-۹۵-۲۴ در زمینه ارایه خدمات اینترنت پرسرعت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد.

گروه دیده‌بان نت در کنار ارایه کلیه خدمات مجموعه و زیرمجموعه ارایه اینترنت پرسرعت، با همکاری شرکت آسان پرداخت (آپ) بسترهای مطلوب برای مجموعه خدمات ارایه و پشتیبانی پایانه‌های فروشگاهی (POS) را در سطح استان کرمان فراهم نموده و مفتخر به اخذ عنوان برترین نماینده آسان پرداخت در سطح کشور گردیده است.

 

 

گروه دیده‌بان نت با توجه به رویکرد توسعه محور در راستای پیشرفت و بهبود مستمر در ارایه خدمات اقدام به اخذ استاندارد‌ها و گواهینامه‌های معتبر در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان نموده و با تغییرات اساسی در ساختار و نظام اداری خو مفتخر به اخذ گواهینامه‌های معتبری همچون گواهینامه ISO 9001:2015 از موسسه DAS انگلستان گردیده است.

 

گروه فناوری اطلاعات دیده‌بان نت در طی سال‌های فعالیت خود با مجموعه گسترده‌ای از شرکت‌ها همکاری متقابل داشته و تلاش مدیران ارشد این مجموعه بر گسترش هر چه بیشتر این تعاملات و همکاری‌‌ها در راستای اکتساب منافع مشترک برای هر دومجموعه در قالب یک همکاری سازنده استوار گردیده است