درباره ما

درباره ما

گروه فناوری اطلاعات دیده‌بان نت در سال ۱۳۸۳ با هدف توسعه خدمات اینترنت و فناوری اطلاعات تاسیس گردید. فعالیت

گروه فناوری اطلاعات دیده‌بان نت در سال ۱۳۸۳ با هدف توسعه خدمات اینترنت و گسترش تکنولوژی‌های تاسیس شد. تمرکز اصلی شرکت بر ارایه خدمات اینترنت پرسرعت از سال ۱۳۸۴ آغاز شد. در همین راستا شرکت در سال ۱۳۸۶ موفق به دریافت مجوز ISP از سازمان تنظیم مقررات شد. در حال حاضر دیده‌بان نت با بیش از ۱۵۰۰۰ مشترک بر بسترهای LTE ،ADSL و Wireless یکی از بزرگترین خدمات دهندگان اینترنت پرسرعت در جنوب شرق کشور است.

گروه دیده‌بان نت دارای مجوز ServCo کشوری به شماره ۱۰۰-۹۵-۲۴ در زمینه ارایه خدمات اینترنت پرسرعت از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. به علاوه، دیده‌بان نت در کنار ارایه کلیه خدمات مجموعه و زیرمجموعه ارایه اینترنت پرسرعت، با همکاری شرکت آسان پرداخت (آپ) بسترهای مطلوب برای مجموعه خدمات ارایه و پشتیبانی پایانه‌های فروشگاهی (POS) را در سطح استان کرمان فراهم کرده و عنوان برترین نماینده آسان پرداخت در سطح کشور را در اختیار دارد.

گروه دیده‌بان نت با توجه به رویکرد توسعه محور در راستای پیشرفت و بهبود مستمر در ارایه خدمات اقدام به اخذ استاندارد‌ها و گواهینامه‌های معتبر در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان نموده و با تغییرات اساسی در ساختار و نظام اداری خو مفتخر به اخذ گواهینامه‌های معتبری همچون گواهینامه ISO 9001:2015 از موسسه DAS انگلستان گردیده است.

گروه فناوری اطلاعات دیده‌بان نت در طی سال‌های فعالیت خود با مجموعه گسترده‌ای از شرکت‌ها همکاری متقابل داشته و تلاش مدیران ارشد این مجموعه بر گسترش هر چه بیشتر این تعاملات و همکاری‌‌ها در راستای اکتساب منافع مشترک برای هر دومجموعه در قالب یک همکاری سازنده استوار گردیده است.

• گواهینامه ها، مجوزها و استانداردهای اخذ شده

شرکت دیده بان نت دارای مجوز فعالیت در زمینه‌ها و رسته‌های زیر می‌باشد:
مجوز فعالیت ServeCo. از سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور
گواهینامه ISO 9001:2015 مدیریت کیفیت از موسسه DAS انگلستان
گواهینامه شورای عالی انفورماتیک
نماینده انحصاری شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) در زمینه نصب و پشتیبانی پایانه های فروشگاهی POS