// سرمایه گزاری

سرمایه گزاری

شرکت دیده بان نت با بیش از دو دهه تجربه در ارائه خدمات فناوری اطلاعات و مخابرات به دنبال جذب سرمایه گذاران مستعد و خلاق برای توسعه زیرساخت‌های خود است.

بدین منظور این شرکت قصد دارد که سهام خود در شرکت بانیان توسعه امید ایرانیان را برای فروش عرضه نماید. این سهام با تضمین سود سالانه بالاتر از سود سپرده بانکی می باشد.
با خرید سهام فرصتی منحصر به فرد برای سرمایه گذاری در یکی از پیشروترین شرکت‌های اینترنت پرسرعت کشور را بدست خواهید آورد .
شما می‌توانید با سرمایه گذاری در این شرکت، به سوددهی بالا و رشد پایدار دست یابید و همچنین در توسعه فناوری و اشتغالزایی کشور مشارکت کنید.
دیده بان نت با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و پیشرفته، قادر است به مشتریان خود اینترنت با سرعت و کیفیت بالا را در سطح کشور ارائه دهد.

از دیگر خدمات دیده بان نت می توان به خدمات متنوع و ارزش افزوده‌ای مانند تلفن VoIP، پایانه فروشگاهی و پهنای باند اختصاصیاشاره کرد.
دیده بان نت دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015، ISO 1001- ISO 1002 و رتبه‌های مختلف در حوزه‌های فناوری اطلاعات و مخابرات است و با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور، فعالیت خود را انجام می‌دهد.
اگر علاقمند به سرمایه گذاری در دیده بان نت هستید، می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت جهت کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایید .