خدمات ما

  • طراحی برنامه های تحت ویندوز

    تیم برنامه نویسی دیده بان نت کلیه خدمات مربوط به طراحی، تولید و پشتیبانی برنامه‌های تحت سیستم عامل ویندوز را با استفاده از زبانهای برنامه نویسی .Net ، JAVA و غیره را انجام می‌دهد. برای اطلاع بیشتر در مورد نحوه همکاری با ما تماس بگیرید.

  • طراحی برنامه های تحت موبایل

    با توجه به استفاده روزافزون از تلفن‌های هوشمند همراه تیم برنامه نویسی موبایل شرکت دیده بان برای تولید برنامه های موبایل مبتنی بر دستگاه‌های اندروید و ios شروع به کار کرده است. در صورتیکه برای کسب و کارتان نیاز به یک برنامه موبایل دارید و یا میخواهید برای مشتریانتان یک نرم افزار موبایل آماده کنید با ما تماس بگیرید.

به باشگاه مشریان دیده بان نت بپیوندید.

طراحی و برنامه نویسی بر مبنای بروزترین روش های روز دنیا

طراحی واکنش گرا

طراحی متناسب با انواع صفحات نمایش

امروزه کاربران از بیشمار نمایشگر در ابعاد بزرگ و کوچک برای دستیابی به صفحات اینترنت استفاده میکنند..همان طور که در معماری، با بهره گرفتن از تكنولوژی مدرن این امكان را فراهم می آورند تا بتوان اجزاء و تجهیزات مختلف را به طور خودكار كنترل نمود، طراحی وب سایت واکنش گرا نیز رویکرد مناسبی است که طراحان وب را قادر می سازد تا با پیاده سازی وب سایت انعطاف پذیر، نسبت به تغییر دستگاه کاربران واکنش دهد.

پیشنهاد ما

مشاوره، طراحی SEO

امروزه یکی از راه‌های رسیدن مشتریان به صاحبان کسب و کار، جست و جو در موتورهای جست و جو مخصوصا گوگل است و یکی از مشکلات همه کسانی که وب‌سایت دارند این باشد که در نتایج موتورهای جست و جو دیده نمی‌شوند. قرار گرفتن در نتایج جست و جو به عوامل زیادی بستگی دارد و یکی از مهمترین آنها ساختار صفحات وب سایت و استفاده از مجموعه روشهایی است که به آنها SEO می‌گویند. تیم طراحی وب سایت دیده‌بان‌نت می‌تواند در مشاوره، طراحی و پیاده کردن روشهای SEO برای سایت شما یاری رسان باشد.

slider_phone2

راه اندازی و پشتیبانی تلفن گویا VIOP

شرکت دیده بان نت با هدف ارائه خدمات ارتباطات تلفنی مانند نصب و راه اندازی سرور ویپ (مرکز تلفن تحت شبکه)، واگذاری خط تلفن از اپراتورهای ثابت کشور، فروش تجهیزات ویپ مجموعه ای از کامل ترین خدمات را ارایه نموده. خدمات تلفن گویا و VOIP برای کلیه سازمان ها، شرکت ها، ادارات و تمامی ارگان هایی که در مکالمات روزانه خود کنترل کیفیت، هزینه و پرسنل را ضروری می دانند، قابل استفاده است. هزینۀ بسیار کم و امکانات نامحدود فناوری VoIP باعث شده است تا مدیران سازمان‌ها و شرکت های مختلف به فکر استفاده بهینه از این فناوری برآیند.

slider_phone

نمونه کارها

ارتباط با ما