اینترنت مجتمع ها


اگر ساکن یک مجتمع مسکونی هستنید حتما با مشکلات ناشی از خطوط تلفن برخورد کرده‌اید. مشکلی که باعث شده شما نتوانید از یک سرویس خوب اینترنت برخوردار شوید. اما با استفاده از راه‌کار دیده‌بان‌نت برای ساکنین مجتمع‌های مسکونی شما به راحتی می‌توانید از یک سرویس اینترنت پرسرعت برخوردار شوید. ADSL محبوب‌ترین سرویس اینترنت حال حاضر می‌‌باشد و مشکل اصلی ساکنین مجتمع‌های ساختمانی برای استفاده ازین سرویس کیفیت خطوط تلفن ساختمان‌ است. البته در اکثر موارد این کیفیت مربوط به سیم‌کشی داخل ساختمان نیست بلکه مشکل از سیم کشی مخابرات تا منزل شماست. در اغلب مجتمع‌های فعلی یا ارائه خط تلفن با مشکل روبروست و یا اینکه خطوط تلفن فیبر نوری به مشترکین ارائه می‌گردد که کیفیت سرویس اینترنت روی این خطوط پایین است. شرکت دیده‌بانت تمامی این مشکلات را ضمن حفظ کردن مزیت‌های اصلی ADSL مرتفع می‌کند. ما ابتدا یک ارتباط قوی رادویی از ساختمان شما تا سرورهای دید‌ه‌بان‌نت برقرار می‌‌کنیم. از طریق این ارتباط بی‌سیم ما اینترنت را با بیشترین سرعت به ساختمان شما می‌آید و پس از آن تمامی واحدها‌ی مجتمع امکان این را دارند که یک اینترنت جداگانه برای خودشان دریافت کنند.


مجتمع های فعلی
تعرفه قیمت برای مشترکین مجتمع‌ها
ترافیک اضافه
به تمامی قیمت‌ها ۹ درصد مالیات اضافه می‌گردد.

نصب و راه‌اندازی اولیه به همراه اکسس‌پوینت ۱۰۹ هزار تومان می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۳۶۹۰ (داخلی ۸۰۴ و ۸۱۰) تماس بگیرید.سوالات متداولسرعت اینترنت در صورت استفاده از سیم کشی تلفن می‌تواند تا ۱۶مگابیت بر ثانیه افزایش یابد و در صورت استفاده از کابل کشی شبکه تا ۲۰ مگابیت بر ثانیه افزایش می‌یابد. البته مشترکی می‌توانند با خرید سرویس‌های خاص از سرعت‌های بالاتری نیز برخوردار شوند.
خیر. هزینه قرار گرفتن تجهیزات در ساختمان یک بار انجام می‌شود و هر واحد به صورت جداگانه اقدام به خرید سرویس اینترنت می‌کند و هر واحد مسئول پرداخت اینترنت مربوط به واحد خودش می‌باشد و عدم پرداخت هزینه اینترنت یک واحد باعث قطع شدن سرویس اینترنت همان واحد می‌شود.
خیر. با توجه به سرویس اینترنت هر واحد به صورت جداگانه می‌باشد.
در صورتی که ساحتمان شما بیشتر از ۴ واحد داشته باشد میتوانید به تنهایی اقدام به دریافت اینترنت نمایید
بله. هر واحد می‌تواند درخواست قطع سرویس و خارج شدن از سرویس اینترنت ساختمانی را به دیده‌بان‌نت بدهد و پس از آن می‌ت واند به راحتی از سایر سرویس‌دهندگان اینترنت ADSL خدمات دریافت کند.
آیا هزینه اینترنت باید به مدیر ساختمان پرداخت شود؟خیر هزینه اینترنت هر واحد به صورت آنلاین توسط خود مالکین به دیده‌بان‌نت پرداخت می‌شود


ساختمان های هوشمندساختمان­­های امروزی به سرعت به سمت هوشمند شدن پیش می­روند، چندین سال است که خدماتی مانند دوربینها­ی مداربسته در ساختمان­ها تبدیل به یک امر عادی شده و امروز هوشمندسازی سیستم­های گرمایشی، تهویه ، روشنایی و امنیتی دارد به سرعت جای خود را در ساختمان­ها باز می­کند. ترکیب این سیستم­های هوشمند با اینترنت می­تواند امکان مدیریت از راه دور را به ساکنین ساختمانها بدهد. مثلا ساکنین می­توانند دوربینهای امنیتی خانه را در محل کار خود چک کنند یا سیستم­های هوشمند خانه خود را در کنترل داشته باشند. ارائه سرویس‌های اینچنینی نیازمند یک اینترنت پرسرعت است. با استفاده از راهکار جدید دیده‌بان‌نت هیچ نگرانی‌ای در این زمینه برای شما باقی نمی‌ماند.همچنین در صورت نیاز به پیاده سازی راهکارهای هوشمند‌سازی در ساختمان می‌توانید از خدمات هوشمندسازی ساختمان دیده‌بان‌نت استفاده کنید.