قوانین و مقرراتتوجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت دیده بان نت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات شرکت دیده بان نت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شرکت دیده بان نت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. شرکت دیده بان نت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن از این امر را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت دیده بان نت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

سیاست قیمت‌‏گذاری در شرکت دیده بان نت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

در صورت بروز هرگونه مشکل در فعال سازی سرویس خریداری شده از شرکت دیده بان نت، مانند پایین بودن کیفیت خطوط مشتری، فیبر نوری بودن خط تلفن مشتری و غیره، هزینهٔ پرداخت شده تماما به مشتری بازگشت زده خواهد شد.

شرکت دیده بان نت خود را موظف می‌داند به مشتریانش پشتیبانی ۲۴ساعته به صورت تلفنی و آنلاین ارائه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت دیده بان نت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت دیده بان نت جزئی از اموال شرکت دیده بان نت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت دیده بان نت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت دیده بان نت محفوظ می‏‌دارد.