معرفی دیده‌بان‌نت

شرکت دیده بان نت در سال ۱۳۸۳ با هدف توسعه اینترنت در استان کرمان تاسیس گردید. فعالیت اصلی شرکت ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در استان کرمان است. دیده بان نت با تکیه بر دانش و تجربه نیروهای متخصص خود سعی در بومی سازی فن اوری های جدید و گسترش آن ها در سطح کشور نموده است.

دیده بان نت در سال ۱۳۸۴ با اخذ نمایندگی شرکت پیشگامان ارتباطات فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ مجوز ISP از سازمان تنظیم مقررات رادیویی گردید. در حال حاضر دیده بان نت دارای ۱۵۰۰۰ هزار مشترک اینترنت پرسرعت است که بر بسترهای ADSL و Wireless از اینترنت استفاده میکنند. شرکت دیده بان نت دارای مجور از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و گواهی تایید صلاحیت توسط کمیته تایید صلاحیت شرکت های خدماتی سازمان کار و امور اجتماعی استان کرمان می باشد.

اینترنت پرسرعت - پایانه‌های فروشگاهی - طراحی وب‌سایت و نرم‌افزار

در کنار انجام رسالت اصلی شرکت دیده‌بان‌نت با راه اندازی تیم‌های متخصص فنی و با استفاده از کارشناسان بومی اقدام به ارائه خدماتی از قبلی طراحی سایت، تولید نرم افزار و طراحی برنامه موبایل نموده است که در این زمینه نیز توانسته رزومه قابل قبولی را از خود ارائه کند.

در سال ۱۳۹۰ شرکت دیده‌بان‌نت توانست نمایندگی انحصاری دستگاه‌های پوز شرکت آسان پرداخت در استان کرمان را دریافت کند و در حال حاضر از فعالترین نمایندگی‌های این شرکت PSP در سطح ایران می‌باشد.

در سال اخیر نیز با تغییر قوانین سازمان مقررات رادویی دیده‌بان‌نت برای دریافت مجوز ServCo اقدام نموده­است تا بتواند خدمات اینترنت را در سراسر کشور ارائه کند. بدین منظور دیده بان نت در نظر دارد برای شروع در سال آینده در جنوب و جنوب شرق کشور اقدام به راه اندازی نمایندگی کند.

همکاران ما

در طی سال‌های متمادی فعالیت دیده‌بان‌نت این شرکت با موسسات و شرکت‌های مختلفی در ایران فعالیت داشته که از برجسته‌ترین آن‌ها می‌توان به شرکت‌های زیر اشاره کرد:

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات – آسان پرداخت – پارس پویش – RIPE – ESET